Aktualności

Zapowiedź aktualizacji 0.19

Słowem wstępu: generalnie nic nowego. To ogólny zbiór informacji, które podawałem już wcześniej. Ale przynajmniej w jednym miejscu:

UPDATE: 0.19 najprawdopodobniej dopiero w LUTYM.

Balans 2.0 oznacza dalekosiężną zmianę większości występujących w Armored Warfare mechanizmów, której celem jest poprawa wszystkich aspektów rozgrywki. Lista zmian jest długa – wyczerpujące informacje znajdziecie na naszej stronie, poświęconej Balansowi 2.0.

Aktualizacja 0.19 wnosi też nową mapę globalnych operacji, dwie nowe misje PvE oraz szereg pojazdów, które wypełnią luki w drzewach technologicznych. Jest to największa aktualizacja Armored Warfare, jaka miała dotychczas miejsce. O nowych pojazdach w grze przeczytaj w tym artykule.

Aktualizacja 0.19 zawiera:

  • Balans 2.0
  • Mapę globalnych operacji „Martwa przepaść”
  • Mapę PvP Kanion
  • Misję PvE Raiding Party
  • Misję PvE Watchdog
  • Tryb Starć

Poza tym pojawi się wiele pomniejszych elementów oraz wiele poprawek.

 

NOWA ZAWARTOŚĆ

 

BALANS 2.0

Balans 2.0 to zbiór zmian które pojawią się w Armored Warfare już w aktualizacji 0.19 Zmiany te są niezbędne aby poprawić różnicę pomiędzy poziomami pojazdów oraz rozwiązać problem rozgrywki pojazdami wysokich poziomów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi Kolejną z głównych zmian jest przyjrzenie się i w razie potrzeby przerobienie każdej kluczowej dla gry mechaniki dotyczy to mechaniki zadawania obrażeń, zdolności klas, retrofitów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi. Zmiany te mają na celu zbalansowanie i dopasowanie do siebie wszystkich mechanik, tak aby całość była spójna i zapewniała zbalansowaną rozgrywkę.

Dowiedz się więcej o balansie 2.0 z naszej strony poświęconej temu zagadnieniu.

 

NOWA MAPA GLOBALNYCH OPERACJI „MARTWA PRZEPAŚĆ”

Inspiracją mapy o wymiarach 1800×1800 był Kaukaz, obejmujący lekko pofałdowane tereny oraz małe fragmenty górskich terenów, graniczące z obszarem zurbanizowanym, gdzie ludność została zdziesiątkowana przez konflikty.

db1

Podczas misji Lwy Nekwela zaatakowały rolniczy region, wybiły ludność w mieście i przejęły kontrolę nad wszystkimi środkami transportu, lokalną rafinerię oraz zainstalowały swoje oddziały wojskowe. Następnie inna frakcja, zwana TRF, przejęła kontrolę nad regionem, zlikwidowała wrogie frakcje i eksploatuje lokalne zasoby. Uzbroiła nawet obywateli, ale nie uczyniła nic, aby zapewnić bezpieczeństwo ludności cywilnej.

Próbujesz przejęć kontrolę od TRF, aby zaprowadzić na obszarze porządki i zlikwidować bezprawie. Siły przeciwne nie poddają się i próbują wykorzystać konflikt pomiędzy DBM i TRF, aby odzyskać obszar.

 

NOWA MAPA PVP „KANION”

W zniszczonym świecie Armored Warfare, działające zakłady chemiczne to coraz większa rzadkość. Dwie siły walczą o przejęcie tej instalacji ukrytej na pustyni Mojave.

can1

Przeszłość nie była zbyt łaskawa dla tych zakładów chemicznych. Toksyny pokryły duży rejon fabryki oraz przyległych terenów, jednak nadal jest to bardzo wartościowy obiekt.

NOWA MISJA PVE „RAIDING PARTY”

Musisz infiltrować kopalnię rzadkiego surowca, którą przechwycili wojskowi najemnicy znani jako Lang Qun. Pod żadnym pozorem nie możesz dopuścić do otwarcia obiektu, bo w przeciwnym razie w ręce wroga wpadnie duża dostawa cennych surowców.

rp1

Aby osiągnąć swój cel, w ramach partyzanckiej akcji musisz sabotować obiekt, zniszczyć kilka wejść do kopalni, odciąć wroga od przyszłych dostaw, a następnie szybko uciec, zanim zaskoczy Cię wróg!

NOWA MISJA PVE „WATCHDOG”

Masz za zadanie pomóc miastu, które znajduje się w stanie oblężenia i jest nękane bombardowaniami. Choć przez ponad tydzień było pod ostrzałem, miejscowemu ruchowi oporu udało się spowolnić natarcie wroga. Siły wroga czyhają jednak na granicy, zaś zasoby miejscowego ruchu oporu są na wyczerpaniu, więc kolejny atak wroga jest tylko kwestią czasu.

wd1

Jeśli dojdzie do inwazji miasta, podobnie straszny los czeka niebawem też okolice. Powstrzymaj nacierające siły zbrojne i wykurz je raz na zawsze!

TRYB STARĆ

Z powodu problemów z populacją w trybie PvP, co wiąże się z problemem wystartowania bitw 15 vs 15 podczas mniej popularnych godzin. Zgodnie z tym co wspomnieliśmy we wcześniejszych artykułach, wprowadzamy nowy tryb który będzie nazywał się starcie. W sytuacji podczas której na serwerze będzie zbyt mało ludzi, mecze PvP będą startować w trybie 5 vs 5 lub 3 vs 3. W związku z tym przygotowaliśmy kilka przerobionych map, specjalnie dla tego trybu:

  • Zimna Stal
  • Cerber
  • Reaktor
  • Rurociągi

W tym trybie obowiązują normalne zasady PvP

Pełna lista zmian będzie dostępna w okolicach daty wypuszczenia aktualizacji. Mamy nadzieję że spodobała wam się nowa zapowiedziana zawartość, do zobaczenia na polu bitwy!

One thought on “Zapowiedź aktualizacji 0.19

Dodaj komentarz