Aktualności

Balans 2.0 – Resetowanie. Kilka wyjaśnień

Jeśli wybierzecie opcję resetu w momencie wyjścia balansu 2.0:

 • Statystyki nie będą resetowane (choć, być może, w przyszłości pojawi się taka jednorazowa opcja).
 • Doświadczenie (xp) czołgów wróci do puli wolnego, odblokowanego doświadczenia, dostępnego za free
 • Jeśli mieliście załogę na jakimś czołgu, zresetujecie całość, a następnie kupicie ten czołg ponownie, załoga będzie miała przypisane doświadczenie sprzed resetu, ale skille trzeba będzie ustawić na nowo
 • BMPT Terminator po przeniesieniu na poziom 8 (obok Ramki) będzie miał preferencyjny matchmaking
 • Wszystkie unikalne czołgi, darmowe, z losowań, z nagród itd zostają w garażu

P.S.

Bardzo opłaca się DZISIAJ kupić paczkę złota z bonusem, następnie wydać kwotę (bez bonusu) na Battle-Hardening (Zaprawiony w boju) pojazdów. Po 2 stycznia za resztę posiadanego golda znowu kupić Battle-Hardening różnych pojazdów po zniżce 50%, a następnie, przy wprowadzeniu Balansu 2.0 zrobić reset i odzyskać złoto z tych akcji w 100% jego wartości. Plus złoto zakupione  i wydane DZISIAJ na BH odzyskać w bonusie po 12 tym stycznia.

8 thoughts on “Balans 2.0 – Resetowanie. Kilka wyjaśnień

 1. Czyli jeśli po 2 stycznia kupię Zaprawionego w boju po zniżce 50%, to po resecie dostanę z powrotem 100% złota, tak?

 2. Czyli biorac pod uwagę zmiany tierów jestem w stanie z 1300 golda zrobić 5400? Kupię po zniżce 50% statusy zahartowania dla Starshipa (zmienia tier z 4 na 5), Swingfire’a (z t4 na t6), Sheridana (z 4 na 5) i Foxa (z 5 na 6) – wydam 1300 golda, a po resecie w 0.19 oddadzą mi 100% wartości statusów zahartowania dla zmienionych tierów (a więc 5400)?

 3. Czyli powiadasz że warto teraz na promocji zahartować kilka pojazdów a po resecie zwrócą 100% ? To jest jakoś potwierdzone przez Macka ? Sry no ale nie jestem na bieżąco z forum 🙂

  1. Dzisiaj już nie. Minęła promocja na zwrot golda. Teraz 2 stycznia rusza promocja na zahartowanego w boju i najlepiej zahartować te pojazdy, które zmieniają tier na wyższy po Balansie 2.0. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej przy resecie.

   1. czyli te które już kolega wyżej wymienił + centurion z 7 poziomu bo on chyba tez ma przesiadkę na inny poziom 🙂

Dodaj komentarz