Aktualności

BALANS 2.0 nadchodzi – artykuły AW

W końcu!
Tak jak zapowiadałem, pojawiły się dzisiaj artykuły opisujące dogłębnie zmiany w grze, jakie przynosi nam patch 0.19 i związany z nim (re)Balans 2.0.

Balans 2.0 to zbiór zmian które pojawią się w Armored Warfare już w aktualizacji 0.19 Zmiany te są niezbędne aby poprawić różnicę pomiędzy poziomami pojazdów oraz rozwiązać problem rozgrywki pojazdami wysokich poziomów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi Kolejną z głównych zmian jest przyjrzenie się i w razie potrzeby przerobienie każdej kluczowej dla gry mechaniki dotyczy to mechaniki zadawania obrażeń, zdolności klas, retrofitów, modyfikacji, modernizacji pojazdów oraz załogi. Zmiany te mają na celu zbalansowanie i dopasowanie do siebie wszystkich mechanik, tak aby całość była spójna i zapewniała zbalansowaną rozgrywkę.

Dowiedz się więcej o balansie 2.0 z następujących artykułów:”

BALANS 2.0 – WPROWADZENIE

Pierwszy artykuł z cyklu, gdzie Dyrektor projektu Richard Taylor dostarczy podstawowych informacji o Balansie 2.0 oraz wytłumaczy dlaczego podjęto takie a nie inne decyzje.

BALANS 2.0 – PUNKTY ŻYCIA ORAZ AMUNICJA

Dowiedz się więcej o zmianach w amunicji oraz mechanice pancerza która wejdzie w Balansie 2.0. Poznaj również motywy tych zmian.

BALANS 2.0 – ZMIANY W MECHANICE

Dowiedz się więcej o zmianach w mechanice: Retrofitów, SOA, ERA oraz innych które również zostały zmienione podczas Balansu 2.0!

BALANS 2.0 – ZMIANY W PROGRESJI

Dowiedz się więcej o zmianach w obecnych drzewkach dilerów, poznaj nowe pojazdy które zostaną wprowadzone razem z balansem 2.0!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zdawane pytania dotyczące balansu 2.0.

One thought on “BALANS 2.0 nadchodzi – artykuły AW

Dodaj komentarz