Aktualności

KONKURS NA ARMOREDWARFAREBLOG.PL

 

Witajcie!
Przed Wami pierwszy konkurs na ArmoredWarfareBlog.pl!
Jest on podzielony na 3 części, każda z nich ma swoją nagrodę dla zwycięzcy. Każda osoba może brać udział w dowolnej ilości zadań, ale kod na czołg premium otrzyma tylko jeden.
Jeżeli wykorzystaliście już taki kod – nie zadziała on. 

 


Część 1:
Nagroda: Kod na czołg Obiekt 430 oraz 7 dni premium
Zadanie:
Zbierz znajomych, powiedz im o moim blogu i zmuś ich aby w KOMENTARZACH pod konkursem zagłosowali na CIEBIE poprzez wpis: ICH NICK Z ARMORED WARFARE @ TWÓJ_NICK
Wygrywa osoba, której nick pojawi się najwięcej razy we wpisach.

Uwaga! Osoba, która wygra zostanie prześwietlona – osoby, które zagłosują będą musiały potwierdzić ten głos albo na forum, albo w grze. Liczą się tylko konta Armored Warfare założone przed datą konkursu.

 


Część 2:
Nagroda: 5 kodów na paczki boostów 4 x 50%
Zadanie:
Przyślij na adres evanduril [ MAŁPKA ] armoredwarfareblog.pl własnoręcznie wykonaną pracę, w której głównym tematem będzie „Armored Warfare Blog”. Może to być dowolna rzecz – od komiksu na temat bloga, przez rysunek czołgu przebijającego lufą tenże napis, piosenkę na temat bloga lub dowolną inną, co bardziej kreatywną akcję. Oceniał będę subiektywnie, grafiki z zaciągiem humorystycznym będą miały u mnie fory 😉 Im mniejsza wtórność pracy, tym większa szansa na wygraną.
Warunek: w pracy MUSI pojawić się napis Armored Warfare Blog i być elementem wokół którego „dzieje się akcja”.


 

Część 3:
Nagroda: Kod na czołg Obiekt 430 oraz 7 dni premium
Zadanie:
Okaż swoje poświęcenie dla drużyny. Wyślij powtórkę bitwy PVP, w której twoje działania lub działanie było wyraźnie nastawione na uratowanie kogoś przed zabiciem, ryzykując swoje własne, nadwątlone HP. Najlepiej, gdyby taka akcja znacząco wpłynęła na przebieg bitwy. Przykład z innej gry: pod koniec bitwy zostałem ja i T32. Staliśmy w wąskim miejscu, z naprzeciwka nawalały 3 czołgi przeciwnika. T32 ma za miękki doł, aby skutecznie się bronić bez hulldowna, a ja miałem już niewiele HP. Co zrobiłem? Minąłem T32, obróciłem się do niego (i wrogów) bokiem, zasłaniając mu dół. Sam po chwili zginąłem, ale T32 mógł od tej pory grac na wieżę. Bitwę wygraliśmy – zabił wszystkich.
Możesz wysłać dowolną liczbę powtórek, ale muszą być kompatybilne z ostatnim patchem. Alternatywnie – może to być film na Youtube.

Czas trwania: 28.10-31.10 do godziny 22:00.
Wyniki konkursu i rozdanie nagród w poniedziałek, 31.10 po godzinie 22-giej.

 

POWODZENIA!

 

27 thoughts on “KONKURS NA ARMOREDWARFAREBLOG.PL

   1. zad.3 nie jest napisane gdzie wysłać ?
    chyba że chodzi o evanduril [ MAŁPKA ] armoredwarfareblog.pl
    Wg mnie to jest to trochę nie fair zrobione, bo 1 zadanie jest banalnie proste, a dostaje super nagrodę objecta 430,a 2 zadanie jest już dużo trudniejsze wymaga czasu, zdolność artystycznych, a nagroda 4x bust 50% no nw wg mnie jeśli jest fair to nagrody powinny być odwrotnie, no ale ja i tak zad 2 nie zrobię, bo nie mam czasu i zdolność artystycznych.Tak czy inaczej fajny konkurs tak trzymaj 🙂 i powodzenia w prowadzeniu bloga 🙂

    1. Starałem się zróżnicować zadania tak, aby każdy miał jakąś szansę. Odnośnie zadania 2 – 3 dni na zrobienie czegokolwiek, byle ciekawego, to chyba wystarczająco dużo 😉

 1. PRZYPOMINAM!
  Konto głosujące musi być zweryfikowane – osoby, które głosują na kogoś muszą się do mnie odezwać albo na forum albo w grze. Inaczej głosy będą nieważne.

Dodaj komentarz